CHRISTINA hotel  

Klimatizace Výhled na moře Parkování u letiště zdarma
Veselé léto
First Minute
Doporu-čujeme
Doporučujeme
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Do 100 m od pláže, Klimatizace, Výhled na moře, Zábava na dosah,

Informace o ubytování

2 lůžka
snídaně
- možnost dokoupení večeří (taverna Kokkoras)

Poloha

Malý komorní pension stojí přímo na oblázkové pláži nedaleko centra městečka Kokkari. Na pláži možné si pronajmout lehátka a slunečníky.

Ubytování

Menší velmi příjemně vybavené pokoje jsou ve zvýšeném přízemí a prvním patře, a mají krásný výhled na moře. Bezprostřední blízkost moře a šumění vln vytváří neopakovatelnou atmosféru. Balkóny od pláže odděluje prostorná terasa, kde je možné užít si snídani s krásným výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny balkónem, sprchou, WC, TV, ledničkou, sejfem (za příplatek), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi .

Stravování

Mírně rozšířená kontinentální snídaně je připravována přímo majitelkou v malé recepci, kde si ji vyzvednete. Snídá se na terase přímo u moře.

Shrnutí

Ta nejlepší poloha, jakou si můžete představit, činí toto jednoduché ubytování velmi atraktivním. Velkou předností je krásný výhled na moře a přátelská atmosféra, kterou vytváří majitelka domu. Ubytování je určeno pro všechny, kteří dávají přednost malým hotelům a pensionům.

Vzdálenosti

od pláže: cca 10 m.
od centra Kokkari: cca 180 m.

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny First Minute zájezdů v ceníku odpovídají nejvýhodnějším podmínkám - nejvyšší možné slevě pro daný okamžik, včetně věrnostní slevy Moje Viamare.
Ceny zájezdů Veselé Léto (VL) jsou v ceníku již po slevě.

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkové studio: od 550 Kč/noc
večeře: 480 Kč/osoba/den, 350 Kč/dítě do 12let/den
klimatizace: cca: 5 €/den (platba na místě)
sejf: cca 1,5 €/den (platba na místě)

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

9,8
16 hodnocení
9,8 Ubytování
9,8 Služby
9,8 Okolí
9,8 Stravování
Řazení
1 2
10
Jedno z nejhezčích míst v Řecku
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Skvělé, vše bylo v pořádku a bez problémů...Krásná dovolená. Děkujeme.
Celkový dojem
Skvělé, vše bylo v pořádku a bez problémů...Krásná dovolená. Děkujeme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Daniela, 20.08.2017
10
Krásná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Samos je krásný zelený ostrov, plno olivovníků, pinií ale i zelené trávy. Na ostrově ...
Celkový dojem
Samos je krásný zelený ostrov, plno olivovníků, pinií ale i zelené trávy. Na ostrově jsou prameny vody, někde i potoky, které vegetaci prospívají. I když je horko a teploty jsou zde kolem 33 °C, je zde díky (skoro) stálému větru velmi příjemně, protože vítr, který zde může být i dost silný, je spíš osvěžující než obtěžující. Byli jsme zde v půlce srpna, kdy Řekové slaví svátek Panenky Marie (15.8.) a byli jsme upozorněni na to, že na ostrově kvůli tomu bude mumraj a zmatek. Nic takového se ale nestalo, možná trochu více místních turistů bylo, ale ani zdaleka to není nic proti letoviskům třeba ve Španělsku nebo v Itálii. Takže kdo hledá klid, tady zatím je. Půjčili jsme si na pár dní skútr a ostrov procestovali křížem krážem, jeli jsme, zastavili na nějaké pláži, pak zase kousek dál, třeba se stavili v nějakém pěkném místě nebo vesničce na jídlo, pořád bylo co objevovat. Exotika a blízkost tropů jsou znát a jsou omamné.Ubytovaní jsme byli v Kokkari v hotýlku Christina, se snídaní. Ubytování je skromnější, nicméně čisté a pohodlné, k dispozici lednička a klimatizace. Snídaně také "skromnější", ale to je relativní, káva nebo čaj, mléko, džus, (výborný) řecký chléb, máslo, marmelády, sýr, šunka nebo vajíčka, ovoce - pro nás naprosto dostačující. Paní domácí je velmi milá, o hosty a pokoje se stará příkladně.Moře krásně čisté, někde kameny, někde oblázky, někde písek, někde od každého trochu. Na severu ostrova teplejší, na jihu, hlavně jihozápadě studenější, koupali jsme se ale všude.S delegátem p.Václavem jsme byli velmi spokojeni, se vším, co jsme potřebovali nám pomohl a poradil. Líbily se nám jeho praktické zkušenosti - od doporučení míst na ostrově, kam se podívat, kde se dobře najíst, přes rady, kde je teplejší voda moře, po to, jak si třeba upravit místní sýr a podobně, prostě cokoliv. Z jeho zkušeností je znát, že ví, jaké informace turisté obvykle chtějí a potřebují, byť jsou někdy až "přízemně" praktické :-) . Pana Václava rozhodně doporučuji!Shrnuto - ostrov Samos, hotel Christina, delegát p.Václav = jedna z nejlepších dovolených. Kdo hledá to, co popisuji, na Samosu to najde.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ondřej a Irena, 19.08.2017
8
Letní pohoda v Kokkari
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem z ostrova Samos, z letoviska Kokkari je velmi příjemný. Musím uznat, ...
Celkový dojem
Celkový dojem z ostrova Samos, z letoviska Kokkari je velmi příjemný. Musím uznat, že to, co jsme si s manželkou představovali, to se nám splnilo. Klidné, roztomilé středisko s dostatečně velkým množstvím taveren, restaurací a obchůdků. Ubytování jsme měli v penzionu Christina. Bylo sice skromné, ale příjemné, s výhledem na moře, čisto, klid a ticho. Pouze šum moře a někdy silný vítr. Snídaně byla na terase, což by bylo velmi romantické, pokud by zde každý den nefoukal silný vítr. V ten okamžik si musel člověk dávat pozor, aby mu něco neuletělo. Snídaně byla velmi prostá, ale člověk se najedl a určitě hlad jsme neměli. Jinak v letovisku pracovaly obchody, taverny a restaurace hned od rána, takže pokud se týká jídla, tak bylo vše perfektní. Hlavně velký výběr velmi chutných jídel, pochutin, zeleniny atd.Pokud se týká delegáta cestovní kanceláře p. ing. Čermáka, byl to příjemný a vstřícný pán s velkou znalostí ostrova i letoviska. Moře bylo v podstatě velmi čisté a docela i teplé. Oblázková čistá pláž byla s většími kamínky, takže pokud člověk chodil bos, tak ne vždy to bylo pohodlné. Naproti našemu penzionu bylo moře klidné pouze v jeden den, takže jsme se chodili koupat asi 1 km po pobřeží, kde bylo moře klidnější a pláž rovněž oblázková a čistá. To neznamená, že by se na pláži naproti penzionu Christina nedalo koupat, ale my máme raději klidnější moře, kde se dá pohodlně plavat.Pokud se týká výletů, tak nabídka byla, ale my jsme ji tentokrát nevyužili. Je možné si zde zapůjčit i auto nebo motocykl, a to za rozumné ceny.Musím uznat, že pro člověka, který si chce užít klidu a pohodlí, je toto letovisko naprosto perfektní.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jan, 15.08.2017
10
Doporučuji
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Výborná poloha, čisté pokoje, snídaně dostačující, které připravuje sama majitelka. ...
Celkový dojem
Výborná poloha, čisté pokoje, snídaně dostačující, které připravuje sama majitelka. Vždy na tácu konvička s čajem nebo kávou (majitelka se ptá) sklenice džusu, na talířku sýr, šunka, džem, pečivo, někdy vejce, ovoce a sladká kupovaná bábovka. Nám chyběl k čaji citron, zajistili jsme si sami.Jinak paní majitelka příjemná, ochotná.Balkon je úzký, nesednete si tam.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zdeňka, 21.07.2017
10
Ubytování přímo na pláži
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Zelený ostrov, překrásné pláže Lemonakia a Tsamadou, ubytování přímo na pláži v ...
Celkový dojem
Zelený ostrov, překrásné pláže Lemonakia a Tsamadou, ubytování přímo na pláži v dosahu krásných pláží pěšky, krátký let, super dovolená
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Mirka, 18.07.2017
10
Super
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dobrý den, byly jsme velmi spokojené. Ubytování bylo velmi příjemné a čisté, snídaně ...
Celkový dojem
Dobrý den, byly jsme velmi spokojené. Ubytování bylo velmi příjemné a čisté, snídaně odpovídaly řeckému standardu. Pláž byla nádherně čistá a veliká, celkem bez lidí, moře úžasně čisté. Výlety pořádané agenturou neproběhly, ale pan delegát Václav Čermák nám velmi ochotně vyšel vstříc. Půjčil auto a provezl nás osobně po ostrově Samos, měli jsme samostatný výlet. Bylo to krásné a velmi milé. Děkujeme!!!!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jindra Hubačová, 19.06.2017
10
Pobyt na Samosu v Kokkari
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Vážení přátelé,po létech cestování s Vaší cestovní kanceláří jsem navštivil letos ...
Celkový dojem
Vážení přátelé,po létech cestování s Vaší cestovní kanceláří jsem navštivil letos 2016 v září ostrov Samos a krásné středisko Kokkari. Musím hodnotit celkově známkou výbornou. Delegátka skvělá, přátelská Michala, její přijetí od prvního okamžiku bylo srdečné, příjemné a starala se o nás jako o vlastní. To samé bylo ze strany majitelky penzionu Christina paní Marii, milá, upřímná, pečlivá, starostlivá, vždy ochotná a hlavně se starala každý den o úklid, měla všude vzorně uklizeno. Snídaně byly vhodně měněny, takže také v pohodě. Organizace příjezdu a odletu skvělá. Jen letecká společnost Travel Servis by se měla velmi zamyslet nad tím zda jim není někdy na obtíž vozit lidi a poskytovat jim služby. Létal jsem předtím s ČSA, ale to se fakt nedá srovnat úroveň jejich služeb a služeb Travel Servisu i když piloty mají také velmi dobré. S tím cestovní kancelář nic neudělá jedná se monopol, a tak se také firma chová. Jinak doporučuji stravování v taverně Kokoras, skvělý přátelský kamarádský personál, výborné řecké jídlo a skvělé porce na talíři, hlavně si tam v každé taverně připadá člověk jako zákazník a přítel, kterému rádi poskytnou za jeho peníze kvalitní služby, kvalitní jídlo z výborných kvalitních surovin a hlavně vždy s úsměvem při obsluze a s přátelským přístupem a chováním, to se bohužel u nás někdy nevidí, v tom je možno řeckým přátelům mírně řečeno závidět. Místo Kokkari je kouzelné a je předurčeno ke krásnému lenošení a relaxaci v krásném prostředí hlavně, když se uklidní vítr a ztiší moře pak je to učiněný ráj na zemi.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zdeněk Vodička, 15.09.2016
10
Krásná dovolená - pohoda, klid, čistota, příjemné rodinné prostředí
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Samos je jeden z nejhezčích ostrovů, který jsme měli možnost poznat. Krásné, čisté ...
Celkový dojem
Samos je jeden z nejhezčích ostrovů, který jsme měli možnost poznat. Krásné, čisté moře přímo před hotelem Christina, upravená pláž a naprostá pohoda. Zároveň je ubytování nedaleko centra a v okolí je spousta taveren, restaurací a obchůdků. Paní majitelka je velmi příjemná, každý den důkladně uklízí jak pokoje, tak společné prostory. Byli jsme tam velmi spokojeni a nic nenahradí ten krásný výhled z pokoje a balkónu na moře a snídaně na terase přímo na pláži. Pouhý 1 km od ubytování je asi nejkrásnější pláž ostrova - LemonakiaKokkari je také moc pěkné malebné městečko, jedno z nejhezčích, které jsme v Řecku měli možnost navštívit. Samos je náš osmý ostrov. Díky půjčeným motorkám jsme ho mohli celý procestovat.Chválíme také pana delegáta, který nám vždy dobře poradil a rádi jsme si s ním popovídali.Celkově to byla velmi krásná dovolená ve skvělém ubytování. Děkujeme...
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Daniela, 14.08.2016
1 2

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

© Copyright Cestovní kancelář VENUS TRADE AND TOURS spol. s r.o. Specialista na Řecko od roku 1992-2018 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour