MARIA I studia  

Wi-Fi (bez záruky)
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Do 500 m od pláže, Oblíbené - rezervujte včas, Wi-Fi (bez záruky), Zábava na dosah,

Informace o ubytování

2-3 lůžka
bez stravování
- možnost dokoupení večeří (taverna Kokkoras)

Poloha

Pěkná vilka stojí v mírném svahu ve staré části Kokkari, v uličce, která pokračuje do centra městečka a na menší, před větrem chráněnou, pláž na východním pobřeží Kokkari.

Ubytování

Vilka je členitá a jejím středem vede schodiště, které rozděluje dům na dvě části. Ubytování nabízené Viamare je v prvním a druhém patře, je prostorné, vzdušné a velmi příjemně zařízené. Studia mají dvě lůžka, některá možnost přistýlky (pevné lůžko). Z balkónů je úplný nebo částečný výhled na moře a malebné Kokkari. Pouze jedno studio má terasu situovanou do vnitřního prostoru domu. Studia jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče s troubou, základního nádobí a ledničky), kávovarem, TV, telefonem, stropním ventilátorem, Wi-Fi a klimatizací (za příplatek). Ve vilce je malá recepce. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Pláž

Menší oblázková pláž, kde naleznete malý bar, tavernu a pronájem slunečníků a lehátek, je nedaleko.

Shrnutí

Velmi pěkné ubytování v romantickém místě starého města, se snadným přístupem do centra Kokkari i k pěkné malé a chráněné pláži. Majitelé se pečlivě věnují hostům.

Vzdálenosti

od pláže: cca 230 m.
od centra Kokkari: cca 150 m.

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Samos - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkové studio: od 550 Kč/noc
večeře: 480 Kč/osoba/den, 350 Kč/dítě do 12 let/den
klimatizace: cca 6 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

9,7
18 hodnocení
9,7 Ubytování
9,7 Služby
9,7 Okolí
9,8 Stravování
Řazení
1 2 3
10
krásná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Po roce jsem se opět vrátila do stejného místa a díky cestovce i do stejného ...
Celkový dojem
Po roce jsem se opět vrátila do stejného místa a díky cestovce i do stejného penzionu i pokoje. Majitel penzionu je velice ochotný a pracovitý člověk. Nic pro něj není problém. Rád poradí i doporučí, co stojí za zhlédnutí, kde se dá co koupit a kam si jít sednout na kávu, či kde si dát něco dobrého. Je moc milé se vracet na známá místa, která nezasáhl stavební boom, a doufám, že nadále bude mít Kokkari svůj půvab.Pláže, které jsme navštívili byly asi i vzhledem k termínu, koncem září prázdné, na obsluhách taveren nebyla však únava z dlouhé sezóny vidět. Ráda se na Samos opět vrátím.
Okolí

cesta městečkem na pláž je úžasná, přechod mořem nezvyklý i druhá cesta poskytuje úžasný pohled na celé mšstečko

Ubytování

čisto s pravidelným úklidem a hlavně každoročně vymalováno, všechny spotřebiče funkční a dostatek nádobí

Strava

pobyt bez stravování, dalo se super najíst na pláži i ve vnitřním městečku, i na cestách jsme se vždy výborně najedli

Další služby

delegátka vždy k dispozici, auto z půjčovny přes překvapivý vzhled spolehlivé

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Švandová, 04.10.2018
10
Nejlepší ubytování z 5 dovolených, které jsme koupili u Viamare
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Báječná dovolená na super místě s úžasným ubytováním, příjemnými řeckými lidičkami, ...
Celkový dojem
Báječná dovolená na super místě s úžasným ubytováním, příjemnými řeckými lidičkami, chutným řeckým jídlem, sluníčkem, čistým mořem a návštěvou spousty historických míst.
Okolí

Kokkari je malé příjemné městečko se spousty výborných taveren, krámků a báječných lidí. Kousek od vily Maria přes kopec je příjemná oblázková pláž Small Lemonakia s tavernou La Basilica, lehátky i možností si lehnout na zem. Na jejím konci se dají najít i stinná místa pod stromy. Podél pobřeží po silnici se dá pěšky dojít na další tři pláže Lemonakia, Tsamoudi a Tsabou.

Ubytování

Nejlepší ubytování, které jsme na dovolených s Viamare měli. Krásný výhled na moře, prostorné studio, vybavená kuchyňka včetně trouby!, čisto, pravidelný úklid báječnou paní Ninou, pravidelné vyměňování ručníků i ložního prádla, snad častěji než bylo nutné. Krásná členitá vilka s krásnými zákoutími a posezeními. Příjemný majitel pan Manos, který nás náležitě uvítal, promluvil s námi, nabídl citronádu a večer i panáčka. Našemu synovi nadělil plnou mísu několika druhů hroznového vína z jeho vinice, které čerstvě otrhal a vlašské ořechy. Kdykoli se s námi potkal, srdečně nás pozdravil ať už ve vile nebo ve městě. Velmi silná stabilní WiFi zdarma. Nic není problém. S Manosem se lze na čemkoli domluvit. Báječné ubytování, které mohu na 200% doporučit, takových by se Viamare mělo držet, dělají CK velmi dobrou službu.

Strava

Vyzkoušeli jsme několik taveren za dobu našeho pobytu, některé průměrné s chutným jídlem, které nás ale nijak nenadchlo (na konci městečka Helen's Garden, přímo v centru Kokkari taverna Meltemi či taverna Kokoras), opravdu báječné nadstandardní jídlo a vlastně i služby jsme nalezli v taverně přímo na pobřeží v Kokkari s názvem La Bussola. Vyzdvihnout ještě musím cukrárnu na hlavní ulici v Kokkari s názvem Peirasmos, kde seženete nejen báječnou zmrzlinu, ale i Baklavu či zákusky.

Další služby

Delegátka Kristýna je člověk na svém místě. Řecko miluje a je to na jejím přístupu znát. Však si také vzala Řeka :-) Samosem je nadšená a díky dlouholetému působení (11 sezón) jej i poměrně dobře zná. I přesto se ráda dozví o místech, která se jí nepodařilo navštívit a předává informace dál. Poskytuje služby na vysoké úrovni, ucelené a zmiňuje důležité věci i zajímavosti. Překvapením bylo první setkání na informační schůzce, kdy nás místo obvyklého setkáni v Taverně nebo nějakém hotelu vzala rovnou na obchůzku městečka a při ní nám ukázala, co kde najdeme a doporučila, kde se najíst, kde nakoupit apod. Teprve na konci procházky jsme se usadili v Taverně a zde nám poskytla další potřebné informace. Neotřelý způsob seznámení s místem pobytu.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Vetterová, 01.10.2018
9,8
super
10 Ubytování 10 Služby 9 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
skvělá dovolená, úžasný "pan domácí" , super delegátka Kristina
Celkový dojem
skvělá dovolená, úžasný "pan domácí" , super delegátka Kristina
Okolí

hotel leží na okraji městečka, na nejbližší pláž je to 5 minut procházkou; pláž je oblázková, je na ní příjemná taverna a lehátka jsou za poplatek 7 euro

Ubytování

krásný hotel se studii na okraji městečka, měli jsme krásné velké skvěle vybyvené studio; zatím nejlepší bytování jaké jsme kdy v Řecku měli

Strava

ubytování je bez stravy, ale ve studiích jsou skvěle vybavené kuchyně (trouba s grilem a dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarná konvice, kávovar, veškeré potřebné nádobí, velká lednice s mrazákem; v Kokkari je spousta taveren, kde skvěle vaří a vybere si každý

Další služby

delegátka Kristina byla skvělá, příkladně se o nás starala i nad rámec svých povinností; v hotelu denně vynášeli koše, úklid probíhal podle potřeby, vzhledem k tomu, že pláže jsou oblázkové, nebyl na pokojích žádný písek; viamare má "svojí" půjčovnu aut s dobrými cenami pro své klienty

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Alena K., 23.09.2018
10
Co si více přát?
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Mohl bych shrnout do jedné věty: v dané lokalitě jsme byli již po sedmé , na ostrově ...
Celkový dojem
Mohl bych shrnout do jedné věty: v dané lokalitě jsme byli již po sedmé , na ostrově Samos po deváté.....Je zde lehce dostupné vše, co potřebujeme -snadno dostupné krásné plavání,restaurace,malebné městečko, vycházky nenáročné i náročné - jak komu vyhovuje.Člověk je pánem svého času (bez stravování-to je lehce dostupné a možno tudíž vše dle vlastního výběru jak místa,tak času)...
Okolí

Lehce dostupné "všechno"- pláž,stravování,obchůdky,možnost půjčení automobilu, kancelář delegátky, po cca 500metrech jste de fakto v přírodě-vycházky možno volit různě náročné,krátké i mnohohodinové...….

Ubytování

Ubytování s denním úklidem, kompletně např.převlékají postele i dva dny před odjezdem....Ubytování na kraji města,od autobusu několik metrů...majitel po celý den k disposici

Strava

V restauracích (ještě) pravá řecká pohostinnost....není co řešit.

Další služby

Delegátka hovořící plynně řecky (na ostrově bydlí), vždy usměvavá, vstřícná a aktivně se ptající- zda nepotřebujeme nějakou pomoc

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Stan.Novák, 18.09.2018
10
Opět skvělé
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Nikdy se na stejné místo nevracím, až na Kokkari … Městečko s nezapomenutelnou ...
Celkový dojem
Nikdy se na stejné místo nevracím, až na Kokkari … Městečko s nezapomenutelnou romantickou atmosférou, pohodovými místními lidmi, nádherným mořem a to vše s přijatelným množstvím turistů :-)
Okolí

Ať jedete kamkoliv nebo se jen pohybujete po městečku, dostane vás krása šťavnatého ostrova propojená se srdečností místních.

Ubytování

Balkón nad příjezdovou jednosměrnou silničkou, tudíž hlučnější, pod okny jezdí v noci skůtry, ráno hlasitě diskutují místní.

Strava

Bez stravy, ale všude plno taveren s výbornými čerstvými specialitami.

Další služby

Každý den uklizeno, srdečný pan domácí.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana, 05.09.2018
5,8
Dovolenå v Kokkari
5 Ubytování 5 Služby 6 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Ubytování -průměrné, vzdálenost od moře - asi 600 m, nádherné pláže -ale každý den ...
Celkový dojem
Ubytování -průměrné, vzdálenost od moře - asi 600 m, nádherné pláže -ale každý den foukal vítr
Strava

Bez stravy

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Josef Nowok, 27.08.2018
10
Celkový dojem je perfektní
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem je perfektni, ubytovani velmi dobre, delegat super - skvele zna ...
Celkový dojem
Celkový dojem je perfektni, ubytovani velmi dobre, delegat super - skvele zna prostredi a umi odhadnout co koho zajima a vyborne poradit kam se podivat, najist atd.Plaze v Kokkari uzasne - v porovnani s jinymi (cca 10 jsme jich objeli) patri k nejlepsim, destinace krasna a klidna.Jeste jednou bych rad touto cestou podekoval a pochvalil vaseho delegata.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jakub, 28.08.2017
10
Nádherná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Vrátily jsme se s dcerami ze skvělého týdne, stráveného v Kokkari ve vile Maria. ...
Celkový dojem
Vrátily jsme se s dcerami ze skvělého týdne, stráveného v Kokkari ve vile Maria. Přijely jsme nadšené, jak místem, křišťálově čistým mořem i skvělým a ochotným panem domácím z vily. V této destinaci se skutečně nedá zhubnout, taveren a hospůdek je tu bezpočet. Navíc obchůdky s potravinami, pekařství, pojízdná nákladní autíčka s ovocem a zeleninou nebo čerstvými rybami. A všude především velmi milí a přátelští místní lidé. Nemáme žádné výhrady, naopak za nás velká spokojenost :)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lenka Dvorská, 09.07.2017
1 2 3

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour